aČlánky - Auto-Moto

PR články od Vás pro Vás

Web ze světa motorismu, kde najdete informace o pojištění, poviném ručení, nových automobilech, technologických novinkách a všem co patří k autu nebo motorce. Kde najít náhradní díly a nejlepší servis, jak ušetřit a mnohem víc.

ČIŠTĚNÍ PERSKÝCH KOBERCŮ:

Investice do perského koberce je známou klasikou. Už při výběru perského koberce je hlavním kritériem zátěž M alý kusový koberec pod konferenčním stolkem, bude méně zatěžován, jako velký kus.
Perský koberec je originálním kusem vybavení našeho obývacího prostoru.
S čištěním koberců Vám ráda vypomůže naše firma J&H UKLID.
Správnou údržbou a čištěním se dá tato životnost výrazně prodloužit. Perský koberec správným zacházením a pravidelnou péči si udrží nejen svůj vzhled a funkčnost, ale také specifické užitné vlastnosti. Odolnost perských koberců je dána obsahem lanolinu ve vláknech, ze kterých jsou utkány.
První, čeho si po pořízení perského koberce všimneme, je postupné ztrácení vlněného chmýří. To je však v pořádku, jde o zcela přirozený proces. To se po několikráterém vysátí upraví.
Pokud se stane, že koberec zašpiníme, nikdy nečistíme místo, ale celý koberec, protože rozdíl by byl velice patrný.Vyčištěné místo by bylo světlejší.Pokud chcete, Aby Váš starší koberec vypadal jako nový, zavolejte odbornou firmu, která si s tím poradí.
S čištěním koberců má naše firma velké zkušenosti. Uvedenou úklidovou službu poskytuje úklidová firma J&H Úklid, která se specializuje na čištění koberců, strojové čištění kožených sedaček, úklid domácností a další úklidové služby.
Do chodeb, na podlahy obývacích pokojů a jídelen, jsou pak vhodné tazvané zátěžové perské koberce, které se mnohem snadněji čistí. Navíc se doporučují koberce se vzory, jelikož se v nich případné drobné poškození doslova ztratí.

O čištění koberců se Vám rádi postaráme.

A co na to J&H Úklid?
Pokud se rozhodnete využít služby naší úklidové firmy, jsme tu pro Vás k dispozici 24 hodin denně / 7 dní v týdnu / 365 dní v roce. Provádíme kompletní úklidové služby – strojové čištění všech druhů podlah, čištění kožených sedaček, mytí oken, čištění koberců, ale spoustu dalších úklidových služeb v lokalitách Praha, Brno, Vyškov, Slavkov, Prostějov, Olomouc, Zlín a další města ČR.

  • Linkuj.cz!
  • Top Články.cz
  • Jaggni to!
  • MediaBlog.cz
  • Bookmarky.cz
  • del.icio.us
  • Google Bookmarks
Zařazeno v: Auto-Moto

Emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované položly jsou označené *

*