aČlánky - Auto-Moto

PR články od Vás pro Vás

Web ze světa motorismu, kde najdete informace o pojištění, poviném ručení, nových automobilech, technologických novinkách a všem co patří k autu nebo motorce. Kde najít náhradní díly a nejlepší servis, jak ušetřit a mnohem víc.

Nelíbíte se sami sobě?

Nelíbíte se sami sobě a nemáte ze sebe dobrý pocit? Zdá se Vám, že i přeš veškéré módní snahy nevypadáte tak jak byste chtěli? Netrapte se, máme pro Vás řešení!

Celá řada psychosomatických poruch pochází z nedostatečné sebeúcty nebo dokonce z nechuti ze sebe sama. Pokud jste již vyzkoušeli všechny možné módní styly, novinky, výstřelky, experimenty a ostatní druhy změny, sáhněte po něčem razantnějším. Ptáte se po čem?
Plastická chirurgie je odpovědí. Současná doba vyvýjí stále větší tlak na dokonalost jednotlivce a je dokonce prokázáno, že určití lidé mají větší životní úspěchy podle svého vzhledu. Je to logické, už staleté pořekadlo šaty dělaj člověka nebo marketingové klišé obal prodává mají něco do sebe.

Americké filmy, časopisy, bulvární plátky a obecně společnost zvyšují nároky na dokonalost obou pohlaví, mladých i starých. Z tohoto důvodu může Vaši psychiku poznamenat, ať už vědomě nebo nevědomě, jakýssi pocit nedostatečné sebeúcty, která může vyústit v závažné problémy. Řešení je mnoho, už obyčejné cvičení dokáže změnit pohled na svět, ale někdy nezbývá než sáhnout po vymoženostech estetické medicíny. Zejména mladé ženy mají řadu nespokojeností a to zejména ohledně své „nedokonalé“ postavy a nejčastějším a velmi učinným řešením se stává Zvětšení prsou, které ženám ohromně dodává na sebevědomí, zvyšuje společenské postavení a dopřává pocit spokojenosti. U starších lidí, můžu i žen, se jedná zejména o odstraňování estetických nedokonalostí spojenými se známkami stárnutí. Nadměrný stres, fyzicky náročná práce, či řada různých faktorů zanechávají na našem těle stopy stárnutí v podobě vrásek či povadlých očních víček. Z tohoto důvodu se mezi plastickými operacemi výrazně zvyšuje poptávka po následujících dvou operacích. Facelift a plastická operace víček. To jsou zákroky, které výrazně omladí Vaši tělesnou schránku, a které Vám dodají na sebevědomí. Velkou roli hraje také
Liposukce, a to zejména u pacientů, kteří nemohou zhubnout jiným způsobem, nebo jim to zkrátka čas nedovoluje. Netrapte se a informujte se o možnostech jak zvýšit Vaši sebedůvěru. Uvidíte, že výsledek se dostaví dříve, než si dokážete představit a začnete žít nový a plnohodnotný život.

  • Linkuj.cz!
  • Top Články.cz
  • Jaggni to!
  • MediaBlog.cz
  • Bookmarky.cz
  • del.icio.us
  • Google Bookmarks
Zařazeno v: Auto-Moto

Emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované položly jsou označené *

*